افشای وجود گورهای جمعی گروهک منافقین در عراق

افشای وجود گورهای جمعی گروهک منافقینافشای وجود گورهای جمعی گروهک منافقین در عراق ارتش سایبری حزب الله hcarmy

یک عضو جدا شده گروهک تروریستی منافقین خلق محل چند گور جمعی در نزدیکی اردوگاه اشرف در استان دیاله عراق را افشا کرده است.

این عضو پیشین گروهک تروریستی منافقین روز دوشنبه (۹ دی، ۳۰ دسامبر) گفت یکی از این گورهای جمعی در تپه ورساطه در نزدیکی روستای خان الغرفه در پنج کیلومتری اردوگاه اشرف قرار دارد.

وی در ادامه گفت: «در جریان یکی از رزمایش های هفتگی و هنگام حفر محلی برای پارک نفربر زرهی با استفاده از لودر به یکی از این گورهای جمعی برخورد کردیم که در آن شمار زیادی جمجمه و بقایای اجساد انسان وجود داشت.»

این عضو جدا شده از گروهک منافقین گفت سران منافقین برای مخفی کردن واقعیت ماجرا قصد دارند تا اجساد این گورها را از اعضای اردوگاه اشرف معرفی کنند که در جریان پاک سازی فرقه ای حذف فیزیکی شده اند.

وی با اشاره به این که در این گورها اجساد افراد مختلفی اعم از ایرانی و عراقی شامل عرب و کرد وجود دارد تاکید کرد برخی از این افراد به دلیل مخالفت با دیدگاه های سرکرده گروهک تروریستی منافقین حذف فیزیکی شدند.

این عضو جدا شده سازمان منافقین خلق افزود: «در جریان برخی اقدامات تروریستی اعضای این گروهک علیه پاسگاه های مرزی ایران، شماری از رزمندگان ایرانی دستگیر می شدند که برخی از اجساد این گورهای جمعی مربوط به آنان است.»

اعضای سازمان منافقین در سال ۱۳۶۵ به عراق گریختند و تحت حمایت صدام حسین اردوگاه اشرف را در استان دیالی در نزدیک مرز ایران تاسیس کردند.

گروهک منافقین همچنین با صدام حسین دیکتاتور پیشین عراق در سرکوب سال ۱۹۹۱ مخالفان در مناطق جنوبی این کشور و کشتار کردهای عراق همکاری داشتند.


سازمان ملل و دولت عراق در دسامبر ۲۰۱۱ توافق کردند نزدیک به سه هزار نفر از اعضای گروهک منافقین را از اردوگاه عراق جدید، اردوگاه اشرف سابق، به اردوگاه آزادی که پیشتر پایگاه نظامی امریکا بود، منتقل کنند.

/ 0 نظر / 23 بازدید